anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problemy X90S wersji v6.7546

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Problemy X90S wersji v6.7546

No i zaczęły się problemy po nowej wgranej aktualizacji, chciałem pooglądać film UBP-X800M2 na żadnym dostępnym HDMI nie widzi brak sygnału czasem  po przełączaniu na inny port HDMI wyświetla się menu, ale po wyłączeniu TV i ponownym włączeniu znowu nic brak sygnału. (Przed aktualizacją było wszystko w porządku). Resetowałem  UBP-X800M2, nic nie pomogło jak i wszystko inne, nawet zmieniałem kable HDMI, zestaw kinowy działa prawidłowo komplet soundbar Sony. Jak mnie te Sony wkurna zawsze coś. Wszystko robiłem co się da od lat bawię się tym. Może coś wymyśle albo ta aktualizacja na prawdę coś pomieszała.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Bardzo ciekawe uruchamia się w Standardowym formacie, na Ulepszonym formacie brak sygnału, jak to wina aktualizacji świetna robota, jak cofnąć aktualizacje ?, co mam zrobić jest tu ktoś mądry ? 

profile.country.PL.title
mihajdu46
Użytkownik

Mam ten sam problem od kilku dni po aktualizacji na 6.7546 w Sony tv XR-85Z9J

 

też nie wyszukuje mi sygnału na Hdmi tylko dopiero po zmianie formatu Hdmi na inny od obecnego raz jest ok , przy kolejnej zmianie na Hdmi znowu trzeba zmienić na inny format Hdmi od obecnego .. inaczej jest obraz z komunikatem brak sygnału. Coś zjebane w tej aktualizacji … bo przed było OK. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Ostatnio się męczyłem 20min żeby zobaczyć zaległy film z płyty , bo jest fanem płyt i kolekcjonerem filmów, i jak tu normalnie żyć z tym Sony no nie da się.  

profile.country.PL.title
beardedpeter
Poszukiwacz

U mnie dokładnie to samo po aktualizacji do v6.7546. Opisany problem występuje z Xboxem Series S i podpiętym soundbarem. Wcześniej wszystko działało. Od 28 czerwca wymieniłem już kilka maili z supportem w których powtarzałem kilkukrotnie co się dzieje, testowałem też sprzęty z innym TV innej firmy i problem nie występował, więc to ewidentnie kwestia TV Sony (po aktualizacji). Finalnie przesłali info cyt. technikowi, który zajmuje się moją sprawą. Zapytałem o możliwość downgradeu softu. Na ten moment czekam cały czas na odpowiedź. Wspomniałem widząc post na forum, iż nie tylko ja cierpię na tę przypadłość. Mam nadzieję, że więcej osób się z nimi skontaktowało, aby wzmocnić przekaz, iż to nie problem jednostkowy.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

konsoli po tej aktualizacji nie odpalałem jeszcze, pozostaje nam czekać. Mam nadzieje że to widzą na forum. Ludzie już nie oglądają filmów z płyt tylko fanatycy, to już nie te czasy VHS i początkowo płyt.

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Witaj. Posiadam tv 50x90s, praktycznie codziennie po nowej aktualizacji używam odtwarzacza x800 i konsole ps5. U mnie nie występuje żaden problem. Wszystko działa jak przed aktualizacja. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

No to tylko się cieszyć, normalnie zazdroszczę. Może to jest związane jakaś częścią, modelem, wersją. Przykra sprawa, jeszcze jak by tak było ze w ogóle nie mógł bym odpalać odtwarzać to by było.

profile.country.PL.title
beardedpeter
Poszukiwacz

To Super! Mnie PS5 też działa bez problemu. Kłopot pojawia się u mnie ze sprzętem innym niż Sony (o czym wspomniałem wcześniej) a przed aktualizacją wszystko działało.