anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Bardzo płaskie światło (błyskane na wprost ? bardzo ostry cień po prawej stronie), kadr kompletnie mi niepodchodzi kompozycyjnie (linia kanapy wygląda jakby przecinała głowę) poza tym konwersja :c9

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Jeżeli jeszcze raz ktoś z komentujących napisze, że widać postęp to chyba padnę.

Sorry kolego, ale mam wrażenie, że kręcisz się w kółko i kompletnie nie czytasz tego, co tu piszemy próbując udzielać Ci rad. Ileż można oglądać tak samo nieudanych portretów...

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

Bardzo płaskie światło (błyskane na wprost ? bardzo ostry cień po prawej stronie), kadr kompletnie mi niepodchodzi kompozycyjnie (linia kanapy wygląda jakby przecinała głowę) poza tym konwersja



Sorry kolego, ale mam wrażenie, że kręcisz się w kółko i kompletnie nie czytasz tego, co tu piszemy próbując udzielać Ci rad. Ileż można oglądać tak samo nieudanych portretów...





Może kolega wstawił to zdjęcie w innym charakterze niż do konstruktywnej krytyki i oceny ?
Dajmy szansę na obronę.
Nie chce mi się wierzyć, że po kilkunastu miesiącach fotografowania można z pełną świadomością wstawić takie zdjęcie jak to ostatnie.

..shprot..
Zelmer
Początkujący

Niestety zgodze sie z przedmowcami.... Moze wiecej przemyslenia przed pstrykiem plus odrobina kreatywnosci?

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Przykro mi że odwiedzających moją stronę doprowadzam do furii i stanu przedzawałowego ale mam nadzieję że do tragedii nie dojdzie.Pozdrawiam.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

'cza' ćwiczyć i ćwiczyć, ale w sumie się nie znam...

'Mam trzydzieści lat z okładem - głupi jestem tak jak byłem...' K. Staszewski

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

kolejne ćwiczenia

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

wojkra napisał(a):

kolejne ćwiczenia

Ćwiczenia ?


Zdjęcie jest delikatnie ujmując kiepskie. Nie ma żadnego przekazu ...

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wojkra napisał(a):

Bertone dzięki.A tu?


Tu nawet gorzej. Niestety.

Po co aż 3 takie same zdjęcia? 259 dokumentnie zepsute obróbką..

Nie uważasz, że należy stosować selekcję?

Proponuję nie robić nic na siłę.
Polecam Ci nawet odstawić na chwilę aparat i pooglądać galerie uznanych fotografów, poczytać o zasadach kompozycji, metodach obróbki itp.

Postaraj się mieć jakiś ciekawy pomysł na zdjęcie, a nie pstrykać tylko takie przypadkowe kadry.
Powodzenia :)