anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ostatnio usłyszałem coś innego (z góry) :wink: 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

Jeżeli góra ma problemy to proponuję by kliknąć w pierwszą stronę tego wątku.

Pozornie to jakieś bzdury.
A tytuł wątku wymyślony przez zdziecinniałych pstrykaczy fotek.

Wszystko to pozory, bo ten wątek, czytany od strony nr 1 do momentu znudzenia, to śpiew tęskny za atmosferą kawiarni, spotkania z ludźmi którzy rozmawiają o SONY per saldo.

 

A czego mi brakuje w tym nowym?

To forum jest głuche i ślepe. Tak to najlepiej scharakteryzować.

Aby się porozumieć, wypowiadam jakąś kwestię, ta umieszczana jest w dziale, którego ona dotyczy.

Specjalista, który zna się na kwestii widzi wątek i odpowiada na niego. Tak jest gdy widzisz i „słyszysz”.

A tu jak widać pojawiający się nowy wątek?

Tylko i wyłącznie na stosie czasowym w działach. A może się mylę? No to poprawcie mni.

Interesują mnie różne tematy związane z fotografią. Chciałbym podglądy „stosu czasowego” pojawiających się wątków w dziale aparaty SONY.

I zaświergotam sobie i o podczerwieni podyskutuję, utnę sobie pogawędkę o A7 mojej nowej odwzajemnionej miłości.

Tak kochane SONY, potrzebne jest uczucie, potrzebne jest miejsce gdzie se popitolimy, ale na litość musimy to widzieć, a nie snuć się po całym forum by znaleźć jakiegoś desperata jak my co też snuje się i nie wie co ze sobą zrobić.

Myślę, że reszta "wad" jest do pominięcia.

profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

No i mam rację? Forum jest głuche i ślepe....

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dlaczego?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

Dlaczego to powyżej,

widzą tylko moderatorzy bo przecesują działy...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Po pierwsze: nie jestem moderatorem :tongue:

Po drugie: spójrz na licznik. Nie ma, aż tylu moderatorów, ekspertów, menedżerów forum :wink:

 

Lenistwo, brak czasu, wstydliwość? Któż to wie co jest problemem by cokolwiek napisać...

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

Żeby było jasne, dialog z Wami chłopaki jest czystą przyjemnością. Pozostaje postulat, który wcześniej wyłuszczyłem, tego chyba najbardziej brakuje tym co lubią coś skrobnąć i mają coś do powiedzenia...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat


jalu63 napisali:

A czego mi brakuje w tym nowym?

(...)

Chciałbym podglądy „stosu czasowego” pojawiających się wątków w dziale aparaty SONY.


Jalu chciałbym Ci w tej sprawie pomóc, ale niestety nie bardzo rozumiem tego problemu. Gdybyś mógł jeszcze raz, ale innymi słowami, albo chociaż zrobić zrzut ekranu i opisać problem to będę wdzięczny. 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

Chodzi o tak zwane: najnowsze posty...

Jak napisałeś, że nie rozumiesz to zacząłem szukać i znalazłem na końcu strony: Forum i społeczności...

Ta zakładka powinna być widoczna jako jedna z pierwszych i już stanie się jasność.

 

Co  pierwsze interesuje usera ze stażem?

najnowsze posty

 

Co interesuje nowicjusza, który czegoś szuka?

szukaj

 

Te dwie rzeczy powinny być jako pierwsze, a tu trzeba przewinąć całą stronę by znaleźć:
najnowsze posty...

Szukaj jest dobrze, najnowsze posty za daleko...

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

To ja jeszcze mogę dodać:

Widok drzewa wszystkich postów napisanych nie jest potrzebny. Lepiej gdyby wyświetlały się tylko poszczególne tematy; możliwość szybkiego przejścia do pierwszego nieprzeczytanego wątku w danym temacie; możliwość zapamiętania, z którego działu wątki mają się otwierać po wejściu na stronę forum (ja nie chcę przeglądać tematów o telewizorach, tabletach i telefonach); sprawa logowania - wiem, że się to nie zmieni ale daję znać, że jest to upierdliwe, że muszę się często logować; jakiś odnośnik aby wrócić do listy tematów (teraz nie wiem nawet jak wrócić do listy postów, muszę przechodzić drogę Forum użytkowników -przewijanie prawie całej strony -  pokaż więcej postów - wyszukiwanie postu w interesującym temacie czyli znowu przewijanie strony a często wiąze się z kliknięciem w kolejną stronę).

To na razie tyle niedogodności dla mnie. Podejrzewam, że w trakcie bytności na forum może do czegoś się przyzwyczaję, może poznam jakieś "ułatwiacze" a może wyjdą kolejne niedogodności.