anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Co to z różnice pomiędzy KDL26U4000 a KDL26L4000

SZREK-----
Początkujący

Co to z różnice pomiędzy KDL26U4000 a KDL26L4000

Co to z różnice pomiędzy KDL26U4000 a KDL26L4000, z informacji jakie uzyskałem w różnych sklepach już posiwiałem. Każdy coś innego mówił.
Różnica w wyglądzie i w oznaczeniach pomiędzy L a U.
Proszę o informację odnośnie tych modeli - nawet pod kątem użytkowania.
Słyszałem o pozytywach ale i dość dużych minusach tego sprzętu.
Jednak proszę Was o opinie ponieważ mocno się zastanawiam nad kupnem innego modelu jaki jest Samsung (też 26 cali)
Dziękuję za podpowiedzi odnośnie rozszyfrowania tych oznaczeń "L i U"
Szrek

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
ruti-----
Początkujący

Według mnie lepszym telewizorem jest KDL-26U4000 ponieważ posiada: procesor BRAVIA ENGINE, optymalizacje podświetlania Advanced Contrast Enhancer (ACE), Tryb Theatre, kontrast dynamiczny 30 000:1, funkcje PiP, Wejście 4-stykowe czego nie posiada L4000. Więcej korzyści na rzecz U4000 nie chce mi się wypisywać. Wydaje mi się że powyższe powinny Cie w pełni przekonać do zakupu U4000.
Pamiętaj że Sony oferuje do końca stycznia 5 lat gwarancji na każdy model Sony Brava!!!!
pozdrawiam

SZREK-----
Początkujący

Wielkie dzięki. Miałem możliwość porównania trzech modeli - Samsunga, Panasonica, oraz Sony z 26calowych. Obraz na sony wypadał jako środkowy - zapewne jest to możliwość ustawienia telewizora ale w Samsungu dopycha mnie ta świecąca obudowa, natomiast z tego co czytałem na niniejszym forum coś te 26 mają problemy z obrazem i co potwierdzili inni użytkownicy.
Następną anomalią jaką zauważyłem jest cena - 26U4000 kosztuje w sklepie w granicach 1500 PLN a 26L4000 1600 PLN, czyli o 100 PLN więcej. Natomiast na oficjalnej stronie Sony U jest droższe ???? :shock:
Tak więc nie rozumiem dlaczego U jest tańsze niż L. ??????????????????????
Czyż by Polska - to dziwny kraj ???? ;-))

SZREK-----
Początkujący

Witam i chciałem się pochwalić - właśnie dziś kupiłem SONY KDL26U4000 - cieszę się tym jak małe dziecko :D
Jak na razie jest OK i niech tak zostanie ;)
A teraz muszę się zarejestrować aby dostać tę 5 letnią gwarancję i to mnie cieszy :D :P